Mutlu Olmak Elinde

Ahmet Bulut Konferansı

Ahmet Bulut Kimdir?

1971 yılında Çanakkale’nin Bayramiç ilçesi Karaköy köyünde doğdu. 
İlkokulu köyde, orta ve liseyi Bayramiç İmam Hatip’te okudu.

1991-1996 yıllarında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu. 
1997-2003 yıllarında Gaziosmanpaşa İlim Kültür ve Çevre Derneği, Gazi Mahallesi Riyaz Çevre Derneği, Bakırköy Vera Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, Sanayi Mahallesi Kardelen Çevre Derneği’nde haftalık seminerler verdi.

2003-2006 arasında arkadaşlarıyla kurduğu bir turizm şirketinde Hac ve Umre organizesi yaptı.

2005-2006Akra Fm’de Son Peygamber programını yaptı. 
2006 yılında hacda Mekke ve Medine’deki namaz coşkusundan etkilenerek ülkemizde namaz bilincini geliştirmek amacıyla namazla diriliş programını başlattı. 
Namaz Gönüllüleri Platformu’nun kurulmasıyla Türkiye genelinde Namazla Diriliş Programlarınıorganize etti ve panelist olarak katıldı.
Bununla beraber birçok konferans ve seminere katılmaktadır. Bu arada Hilal Tv, Dost Tv, Tv 5, Kanal A, Moral Fm, Radyo 7 başta olmak üzere birçok ulusal ve yerel tv ve radyo programlarına katıldı. 
Şu an Hilal Tv de pazartesi akşamları 21.30 yayınlanan Namazla Diriliş programını hazırlayıp sunuyor. Namaz Dirilişe Çağrı isimli kitabı iki yılda 39 baskı yaptı. 
Namazlarını kılamayan birçok kişi kitabı okuduklarında namaza başladılar. 
Kılanlar ise Sevgili Peygamberimiz sav gibi kılmanın çarelerini aramaya başladılar. 
Kendi sahasında bir ilk olan Ramazanı Nasıl İhya Ederim? İsimli eseri on bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını en güzel şekilde değerlendirmek isteyenlerin ellerinden bırakamayacakları bir eserdir.